ایران کوماکس

نماینده رسمی آیفون های تصویری COMMAX کره در ایران

سوالات متداول

** آیا برند  CAMAX با برند COMMAX  کُره ارتباطی دارد؟

CAMAX یک برند ایرانی تازه تاسیس بوده که صرفا تشابه اسمی با برند COMMAX کُره با سابقه بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید آیفون های تصویری دارد، لذا برخی از فروشندگان سود جو و متقلب اقدام به فروش محصولات این برند تحت عنوان COMMAX اصلی می نمایند. از این رو خواهشمند است در هنگام خرید حتما شماره سریال دستگاه خود را از طریق سامانه SMS به شماره 3000751800 و یا وب سایت www.irancommax.com  استعلام فرمایید.

1- امکان استفاده از مانیتور تصویری و گوشی صوتی به طور همزمان در یک ساختمان وجود دارد؟

بله، در برخی از ساختمان ها که تعدادی از واحد ها مایل به استفاده از مانیتور تصویری نیستند می توانید از گوشی صوتی DP-3HP استفاده نمایید.

2- هنگامی که زنگ واحدی دیگر زده می شود، واحد ما نیز زنگ می خورد مشکل از کجاست؟

در این گونه موارد به احتمال فراوان هنگامی که زنگ واحد دیگری زده می شود، مانیتور واحد شما روشن می باشد، در چنین حالتی  دستگاه شما در مدار بوده و زنگ خورده می شود، چنین مواردی اغلب در روز های اولیه پس از نصب به وجود می آیند، زیرا در روز های اولیه اکثر واحد ها به دفعات از مانیتور خود جهت مشاهده دم در استفاده می نمایند.

3- مدل CDV-71AM خریداری کرده ام ولی تصویر سیاه و سفید است، لطفا راهنمایی بفرمایید.

اکثر مانیتور های رنگی کوماکس از هر دو سیستم PAL و NTSC پشتیبانی می نمایند، بعضی از مانیتور ها مانند CDV-35N, CDV-50P, CDV-50N عمل تطبیق خود با سیستم دوربین را به صورت خودکار انجام داده و بعضی نیز نیازمند تنظیم دستی می باشند، مانیتور CDV-71AM نیز از این دسته می باشد، جهت این کار دکمه Select کنار مانیتور را فشرده و همزمان یکی از دکمه های زیر آن را بفشارید، پس از چند لحظه سیستم تنظیم می گردد.

4- مدل CDV-35N را خریداری کردم ولی بدون برداشتن گوشی نمی توانم در را باز کنم.

سیستم های رنگی کوماکس برای باز کردن در مستلزم برداشتن گوشی می باشند.

5- دستگاه من فاقد کارت گارانتی است ، چگونه میتوانم از خدمات ایران کوماکس استفاده کنم؟

هر دستگاه اصلی دارای شماره سریال منحصر به فرد می باشد که در پشت دستگاه به صورت بارکد درج شده است، ابتدا شماره سریال دستگاه خود را از طریق قسمت بررسی سریال چک نموده در صورتی که دستگاه شما تحت ضمانت ایران کوماکس می باشد با مرکز خدمات به شماره 021-66704141 تماس حاصل فرمایید. ( در صورت اتمام دوره گارانتی ارائه خدمات مشمول هزینه می باشد در غیر این صورت هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود. )

6 - دستگاه من در شب تصویر مناسبی ندارد، علت آن چیست؟

پنل های کوماکس دارای LED دید در شب می باشند، با این حال در صورتی که محل نصب پنل در تاریکی مطلق قرار داشته باشد این LED ها جوابگوی تصویر مناسب نخواهند بود، لذا خواهشمند است در بالای محل نصب پنل حتما از یک منبع روشنایی دیگر استفاده نمایید.

7 – آیفون تصویری فعلی ما سیاه و سفید است ، آیا می توانم مانیتور واحد خود را به صورت انفرادی رنگی کنم؟

برای این منظور می بایست لنز پنل تعویض شده و مانیتور داخل واحد نیز تعویض گردد ، حتما قبل از انجام این کار با کارشناسان ایران کوماکس تماس حاصل نمایید . به دلیل اینکه برخی از سیستم های رنگی و سیاه و سفید با یکدیگر همخوانی ندارند .

8 – آیا می توان محصولات کره ای اصل را با محصولات تقلبی به صورت ترکیبی نصب نمود؟

خیر ، این دو سیستم با یکدیگر هم خوانی ندارند و محصولات اصل از محصولات تقلبی پشتیبانی نمی کند .

 

9 - آیا می توان محصولات کوماکس را با محصولات سایر برند ها به صورت ترکیبی نصب نمود؟

برخی از محصولات برندهای دیگر امکان اتصال به آیفون های کوماکس اصل را دارد . جهت اطمینان از انجام این کار با کارشناسان ایران کوماکس تماس حاصل فرمایید .